کاشت مو در تبریز شرایط و تعهدات | مرکز مشاوره کاشت مو در تبریز

شرایط و تعهدات

اطلاعات پزشکی ارائه شده در سایت جهت اشنایی بوده و مقاصد اطلاعاتی دارد.

مرکز مشاوره کاشت مو در تبریز به عنوان یک اصل اخلاقی و قانونی امین اطلاعات شما بوده و حریم خصوصی افراد را پاس می دارد. در این اثنا مشخصات ارسالی از طرف شما (نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکسهای ارسالی …) تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص یا مکاشت مو در تبریزؤسسه ثالث قرار نمی گیرد. اطلاعات درخواستی از سایت صرفا جهت بررسی وضعیت فعلی شما و تماس جهت مشاوره و در کل برقراری ارتباط دو جانبه است. مرکز مشاوره کاشت مو علاوه بر فوق، اطلاعات درخواستی را در صورت تمایل شما عزیزان جهت موارد زیر نیز به کار می برد :

  • جهت ارسال نشریات چاپی این مرکز و یا مکاتبات دو طرفه
  • جهت ارسال اطلاعات و مقالات مفید به پست الکترونیکی شما
  • جهت ارسال جوایز خوش شانسی به ادرس شما

همچنین اطلاعات اماری درخواستی از شما در حین مشاوره (جنس، سن، محل زندگی …) صرفا جهت بررسی های اماری و ارتقاء کیفیت و وسعت خدمات می باشد. مرکز مشاوره کاشت مو امین اطلاعات شخصی شما عزیزان می باشد، این اطلاعات صرفا جهت موارد ذکر شده درخواست و هرگز بدون اجازه عزیزان یک طرفه مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

 جهت انجام مشاوره صحیح مطابق با مشکل فعلیتان، شما از راههای زیر با ما در ارتباط باشید :

علاوه بر حضور در کلینک مشاوره کاشت مو ، شما ضمن بازدید از سایت می توانید از طریق ایمیل ، تلفن و یا فاکس اطلاعات درخواستی را بارگذاری کنید. مهم است که اطلاعات درخواستی به طور کامل ارسال شود تا مشاوره حول مشکلتان نزدیک به واقعیت باشد. اصولا بهترین حالت مشاوره به شکل حضوری است تا تمام ابعاد روشن و مشاوره قطعی شود لیکن در صورت عدم امکان حضور، بایستی اطلاعات صحیح وارد شود.

در صورت ارائه اطلاعات غلط و دور از واقع چه در شکل حضوری و یا از طریق سایت و نهایتا تصمیم گیری نقشه درمانی بر اساس ان، طبیعی است که مرکز مشاوره کاشت مو در تبریز هیچ مسؤلیتی را برای پیامدهای احتماکاشت مولی ان تقبل نکند.  

ضمانت نامه

مرکز مشاوره کاشت مو در تبریز با توجه به اطمینانی که نسبت به کار خود دارد و در جهت رضایت و اطمینان هر چه بیشتر مشتریان اقدام به ارائه ضمانت نامه کتبی برای عمل های انجام شده می نماید و در صورتی که مشتریان موسسه از میزان تراکم موهای کاشته راضی نباشند موسسه به هزینه خود و به صورت رایگان اقدام به کاشت بر روی سر بیماران خود خواهند نمود.