کاشت مو در تبریز درباره ما | مرکز مشاوره کاشت مو در تبریز

درباره ما

تاریخچه کاشت مو به سال ۱۹۳۹ بر می گردد. اولین تلاشهای انجام گرفته در این زمینه توسط یک دانشمند ژاپنی به نام دکتر اوکوتا (Okuta) صورت گرفت. تحقیقات انجام گرفته توسط وی در استخراج واحدهای گرافتی از سر توسط یک مجله علمی در ژاپن انتشار می یافت. دکتر اوکوتا ابتدائا موهای سایر قسمتهای بدن را برداشته و در نواحی مورد نیاز کاشت می کرد.اوایل کار فقط مناطق بسبار کوچک مثل ابرو یا اسکار ناشی از عوامل مختلفی چون سوختگی یا جرای کاشت می شد لیکن پژوهشهای ایشان در اثنای جنگ جهانی دوم متوقف شد. سالهای بعد تحقیقات وی توسط دکتر نرمن

کاشت مو در تبریزارنریش (Norman Orentreich) ادامه یافت. وی با بهره گیری از ابزارهای جدیدتر اقدام به انتقال مو از پشت سر بیمار به نواحی طاس شده جلو سر بود. توسعه متد وی منجر به راهکاری شد که امروزه اساس کاشت مو را شکل می دهد.

سالهای گذشته را می توان به دلیل توسعه ابزار کار دوران طلایی در زمینه کاشت مو نامید. مرکز مشاوره كاشت مو در تبریز نیز از تبریز خود را در ارتباط با این انقلاب توسعه همپای دنیا قرار داده است. این مرکز از سال ۱۳۸۸ با افتخار و در نهایت کیفیت با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن در حال خدمت رسانی به بیماران عزیز می باشد. امار بیشترین کاشت به نسبت سال تاسیس و رکورد حداکثر تراکم با خط رویش کاملا طبیعی از افتخارات این مرکز است.

صورتی زیبا و خندان و رضایتمندی بیماران و برگشت به روال عادی زندگی با اعتماد به نفس ناشی از چهره دلنشین، خستگی کار طاقت فرسای کاشت را از تن پرسنل حرفه ای این مرکز دور می کند. بدون شک این درجه بالایی از موفقیت است.

تلفیق علم و هنر که هردو لارمه انجام کاشت مو می باشد بی تردید استعدادهایی است که در هر کسی شاید تجمیع نگردد اما “بی شک ما صاحب انیم” و این اطمینان را لبخند رضایت بیماران چه در داخل و چه مراجعین خارج از کشور به ما داده اند.

مرکز مشاوره كاشت مو در تبریز مکان خدمت رسانی خویش را در شهر اولین ها ، تبریز نهاده است تا رنج مسافرت های طولانی و دور به شهرهای شلوغ و پر هزینه را از عزیزان ساکن در غرب و شمالغرب کشور و نیز کشورهای همجوار بردارد. اشتباه بودن این نگرش را که در پایتخت کاشت با کیفیت بالا ارائه می شود، ما با کارمان و اقرار عزیزان کاشت شده به اثبات رسانده ایم.

ضمن قدردانی از اعتماد شما عزیزان، مرکز مشاوره کاشت مو در تبریز با افتخار و صمیمیت بسته خدمات خویش را به شرح زیر به اطلاع می رساند :

•           مشاوره رایگان کاشت

•           معاینه و براورد هزینه و برنامه ریزی زمانی جهت انجام کاشت

•           کاشت با به روزترین تکنیکهای کاشت ( FIT , FUT , BHT , MIX ) و تجهیزات مدرن کاشت

•           هزینه رایگان هتلینگ در کلینیک

•           انجام خدمات PRP

•           انجام خدمات لیزیک

•           انجام خدمات مزوتراپی

•           10% تخفیف ویژه برای افرادی که از طریق سایت با ما اشنا شده اند

•           10% تخفیف ویژه برای افراد متاهل

•           10% تخفیف ویژه برای دانشجویان

شما می توانید با ما از طریق سایت موجود، شماره تلفن های ذکر شده و یا طبیعتا به صورت حضوری ارتباط داشته باشید. تمامی سؤالهایتان با جزئیاتی ریز جواب داده خواهند شد سپس با خیالی راحت می توانید خود را در اختیار کادر مجرب پزشکی این مرکز قرار دهید و ما با تجارب و مهارت خویش رضایت و لبخند را به چهره یتان بر خواهیم گرداند.

ما با اعتماد به نفس شما را به کلینیک مشاوره کاشت مو در تبریز دعوت می کنیم.