کاشت مو در تبریز در خانه بمانیم برای شکست کرونا ویروس (COVID-19) | کاشت مو در تبریز

در خانه بمانیم برای شکست کرونا ویروس (COVID-19)

مرتباً دستان خود را بشویید

مرتباً دستان خود را با دستمال حاوی الکل تمیز کنید یا آنها را با آب و صابون بشویید.

چرا؟ شستن دستان خود با آب و صابون یا استفاده از مالش دست الکل باعث از بین رفتن ویروس هایی می شود که ممکن است روی دستان شما باشد.

حفظ فاصله اجتماعی

حداقل بین ۱ متر (۳ فوت) فاصله بین خود و هر کس که سرفه می کند یا عطسه می کند ، حفظ کنید.

چرا؟ هنگامی که فرد سرفه می کند یا عطسه می کند ، قطرات مایع کوچکی از بینی یا دهان خود که ممکن است حاوی ویروس باشد ، می پاشند. اگر خیلی نزدیک هستید ، در صورت سرفه شدن فرد مبتلا به این قطرات ، می توانید از قطرات ، از جمله ویروس COVID-19 نفس بکشید.

از لمس چشم ، بینی و دهان خودداری کنید

چرا؟ دست ها بسیاری از سطوح را لمس می کنند و می توانند ویروس ها را انتخاب کنند. پس از آلوده شدن ، دستها می توانند ویروس را به چشم ، بینی یا دهان منتقل کنند. از آنجا ویروس می تواند وارد بدن شما شود و شما را بیمار کند.

بهداشت تنفس را تمرین کنید

اطمینان حاصل کنید که شما و اطرافیان ، بهداشت تنفسی خوبی را دنبال می کنید. این به معنای پوشاندن دهان و بینی شما با آرنج یا بافت خم شده هنگام سرفه یا عطسه است. سپس بلافاصله بافت مورد استفاده را دور بریزید.

چرا؟ قطره ها ویروس را گسترش می دهند. با رعایت بهداشت مناسب تنفسی ، از افراد اطراف خود در برابر ویروس هایی مانند سرماخوردگی ، آنفولانزا و COVID-19 محافظت می کنید.

اگر تب ، سرفه و مشکل در تنفس دارید ، سریعاً به دنبال مراقبت های پزشکی باشید

اگر احساس ناخوشایندی کردید در خانه بمانید. اگر تب ، سرفه و مشکل در تنفس دارید ، از پزشک معالج مراقبت کرده و از قبل تماس بگیرید. دستورالعمل های مقام بهداشت محلی خود را دنبال کنید.

چرا؟ مقامات ملی و محلی بیشترین اطلاعات را در مورد وضعیت منطقه شما خواهند داشت. تماس از قبل ، به ارائه دهنده خدمات درمانی شما اجازه می دهد تا شما را به سرعت به مراکز درمانی صحیح هدایت کند. این امر همچنین از شما محافظت می کند و به جلوگیری از شیوع ویروس ها و سایر عفونت ها کمک می کند.

و یک سوال و جواب در مورد کرونا ویروس

آیا کسانی که قبلا کاشت مو داشته اند در صورت ابتلا به کرونا ویروس (COVID-19) عوارضی در رابطه با کاشت مو خواهند داشت و موهای کاشت شده ازبین میروند؟

و راه های تقویت موهای کاشته چیست؟

باتوجه به ضعف عمومی در صورت ابتلا به کرونا احتمال از بین رفتن موهای کاشته شده وجود دارد.
که البته پیشنهاد میگردد :
با توجه به در نظر گرفتن میزان فعالیت کلیه و کبد داروهای تقویتی مناسب مثل کپسول های زینک و زینک پلاس در این شرایط حتما استفاده گردد.

کلینیک کاشت مو تبریز آرزوی سلامتی برای همه شما را دارد

پاسخ دهید

ممکن است از این برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید:٪ s

1 × پنج =